Вівторок, Травень 11, 2021

Про нас

Про насДнем створення Телерадіокомпанії «Броди» вважають 14 грудня 1995 року, коли Бродівська районна рада на 5 сесії II демократичного скликання прийняла рішення №15 про заснування районного телебачення і радіомовлення. Виносив таку ідею і почав втілювати її в життя тодішній голова Бродівської райради Дмитро Чобіт. Також у цей час він займав посаду голови райдержадміністрації, був народним депутатом України, членом Національних спілок письменників, журналістів і краєзнавців.

Першим редактором районного радіомовлення у новоствореній ТРК «Броди» став Микола Шуневич, який займав цю посаду 16 років. У 1996 році Телерадіокомпанію «Броди» очолює Маркіян Стеблій, а Микола Шуневич стає його заступником.

Перші телепередачі виходять в ефір наприкінці 1996 року з передавача програми «Інтер». Випуски створюють всього три людини – голова ТРК Маркіян Стеблій, оператор Володимир Фейло та відеоінженер Богдан Богатирьов. Згодом диктором приходить працювати Сніжана Ковальчук.

У 1997 році Національна рада з питань телебачення і радіомовлення надає ТРК «Броди» ліцензію, а відтак – офіційне право виходити в ефір зі своїми передачами. Районна телерадіокомпанія успішно працює та розвивається.

У 2005 році ТРК купує свій телепередавач, що дозволяє збільшити кількість випусків та їх тривалість. Якщо в 2005 році обсяг телепередач за рік складав 103 години, то у 2010 – понад 270 годин. Відповідно, від 76-ти передач у 2005 році, до понад 210, починаючи з 2010 року.  Кількість радіовипусків також збільшується.

У  2010 році  редактором районного радіомовлення стає Марія Микитюк. Цього ж року на сесії Бродівської районної ради головою РК ТРК «Броди» призначають Володимира Булишина, який працює до 2019 року.